3. Kapitola

23. března 2013 v 15:47 | Chika-chan |  Anděl
No...radši to nebudu komentovat -.- :DTenshi

Když potvrdil to že u mě bude, nemohl jsem tomu uvěřit.Tahle roztomilá věc přede mnou bude spát u mě v baráku a ještě k tomu napořád. Podíval jsem se na hodinky. Za dvě minuty devět.
"Nepůjdeme už?" zeptám se ho. Až teď si všimnu že se klepe zimou. Má na sobě jen lehké tričko a jeany. Venku byl zrovna podzim, to se nemohl oblíknout tepleji? Na jeho odpověď nečekám, myslím že by se na odpověď nezmohl, když usíná v sedě. Vezmu ho do náruče a on mi ovine ručky kolem krku a hlavu si opře o moje rameno. Nemyslím si že ví co dělá, škoda. Pomalu se s ním vydám domů, naštěstí bydlím kousek od parku. Když dojdu před můj "skromný" dům pokusím se vytáhnout klíčky a podaří se mi to až na čtvrtý pokus. Dojdu před masivní dveře a nemotorně zasunu klíč do zámku a pár krát otočím. V zámku cvakne a já vejdu dovnitř. Nohou přibouchnu dveře a vydám se rovnou do mého pokoje v prvním patře. Loktem otevřu dveře od pokoje a dojdu k posteli, na kterou položím chlapce a začnu mu sundavat oblečení. Když je jen v boxerkách mám co dělat abych se uhlídal. Radší ho přikryji a dám mu lehký polibek do vlasů. Jdu do koupelny kde spáchám hygienu a osprchuji se. Pak taky už jen v boxerkách zalezu za Pauliem. Když jsem si jistý tím, že spí přitisknu se hrudí na jeho záda, tak že ho dokonale kopíruji. Obejmu ho kolem pasu. Docela se těším na jeho reakci až se probudí se mnou v posteli. Chvilku přemýšlím a pak se oddám říši snů.

***

Paulie

Když se ráno probudím, neotevřu oči jak vždy. Něco je jinak. Ale co? Až po chvíli si uvědomím něčí fyzickou blízkost. Otevřu oči. Přede mnou se rozprostře útulný pokoj. Chci se zvednout z postele, ale nemůžu. Proč? Protože mě svírají paže toho blázna. Pár krát se pokusím z toho sevření vyprostit, ale nevede se mi. Musím přistoupit na drastičtější způsob. Zkroutím se mu v náručí tak abych se mohl nohama odstrčit od jeho těla. Udělám to a on už letí z postele na zem. Sice jsem zapomněl na to, že jelikož mě svírá tak v náručí poletím s ním. No, to by se stalo kdybych se nezachytil postele a nevytáhnul se zpátky nahoru.


Tenshi

Když dopadnu na zem z postele, rychle vyskočím na nohy a první co uvidím je...ta malá mrška sedí na posteli s nevinným úsměvem na tváři.
"Co děláš?" vyjedu na něj, ale nemyslím to nijak moc vážně.
"Já? Nic. A co ty?" On si ze mě ještě dělá srandu?
"No, já jsem před chvílí ještě spal, dokud mě jedna malá mrška neskopla z postele." Odpověděl jsem mu mírně nabručeně. A jeho reakce? Začal se smát! On je neuvěřitelný!
"Uvidíme, jestli se budeš smát přitom co ti teď provedu" zavrním.

Paulie

Použil přesně ten tón hlasu jako v parku. Je to takový ten....zvrhlý tón. Rychle se začnu hrabat z postele, nestojím o znásilnění. Jenže on byl rychlejší. Chytl mě za nohy a stáhl mě zpátky do postele, tedy pod sebe. Jednou rukou mě držel v posteli a druhou zamířil pod postel. Vytáhl provaz? Ano je to provaz! Co s ním chce sakra dělat? Aha, už vím. Začne mi s ním svazovat ruce, které mi pak drží, takže se mu nemohu bránit.


Tenshi

Zvrhle se pousměji, může si za to sám. Přiblížím se rty k jeho uchu.
"Neboj, bude se ti to líbit" zašeptám mu do něj a následně skousnu lalůček. Potlačí lehký sten. Dravě se přisaji na jeho ústa a začnu se do nich dobývat jazykem, ale on je má semknuté.
Rukou se přemístím k jedné z jeho bradavek a začnu ji mnout mezi palcem a ukazováčkem. Chlapec zavzdychá a než stačí zase semknout ústa má v nich můj jazyk. Prozkoumávám jeho ústa, dráždím je a vybízím ho ke spolupráci, ke které se po chvilce odhodlá. Když se od něj odtáhnu má napuchlé rty od dravých polibků. Jazykem mu sjedu po krku, kde po sobě nechám vlhkou cestičku od slin. Přisaji se na jednu z jeho bradavek. Pak ji skousnu a odměnou mi je zasyčení od bolesti ale částečně i slasti. Volnou rukou začnu mnout jeho druhou bradavku dokud neztvrde. Když už mě dráždění bradavek přestane bavit, sjedu od jeho bradavky jazykem k jeho pupíku, který následně políbím. Sjedu níž až se dostanu k lemu jeho boxerek, za který provokativně zatahám zuby. Pohladím jeho úd přes látku a chlapec po mě hodí pohled. Zrovna když mu chci sundat boxerky zazvoní telefon. Rozhodnu se to ignorovat ale on pořád znoví a znoví. Asi to je něco důležitého. Vzdychnu si a pustím chlapce a dojdu k telefonu. Ode dneška ten telefon nenávidím a jak tak koukám chlapec ho miluje.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama