Touha

24. dubna 2013 v 17:11 | Chika-chan
Pro : Hachiko a Yuki :3
Pár : Kakashi a Sasuke
svět : Naruto
žádný OOC
Chika
Byl to jeden z těch nudných dní, kdy jsem já, Naruto a Sakura čekali na Kakashiho, který měl zase zpoždění. Ten chlápek snad nikdy nepřijde včas. Naruto nedokázal chvilku sedět a být v klidu, tak pořád hcodil dokola a stěžoval si na Kakashiho, zatím co Sakura se ke mě kousek po kousku přibližovala. Já jsem seděl opřený zády o dřevěné zábradlí.
"Sasuke-kun?" špitla Sakura když byla těsně vedle mě. Když se jí nedostávalo odpovědi, odhodlala se a chytla mě za ruku, ale v tom se objevil mistr Kakashi a ona mě pustila. Díky Bohu.
"Kakashi-sensei!" zakřičel Naruto nasupěně. "Co si vymslíte tentokrát?!" zeptal se ho.
"No," sputil Kakashi "když jsem si četl moji knihu, myslel jsem si, že jsem jednu stránku vynechal, tak jsem jí hledal a když jsem došel až na začátek knížky, uvědomil jsem si že jsem vlastně žádnou nevynechal." Kakashi si prohrábnul vlasy, Sakura vzdychla a zavrtěla hlavou a Nauto zrudnul vzteky. Ale než stačil začít nadávat, Kakashi nám začal říkat co máme za misi. Nebyla nijak obtížná měli jsme jen dopravit do Písečné vesnice nějaký důležitý svitek. Zpátky do naší vesnice jsme se vrátili o půlnoci.
"Mějte se, Kakashi-sensei!" zakřičela Sakura když odcházela domů. Naruto jí po chvilce následoval.
Zůstal jsem tam sám s Kakashim. Ten mě rengenoval pohledem. Musím uznat, že Kakashi je velice pohledný a mohl mít tolik žen kolik chtěl, ale on žádnou zřejmě nechtěl. Ale za to měl tu svojí úchylnou knihu.
Kakashi ke mně přistoupil a ukazováčkem mi zvedl hlavu tak, aby se mi mohl koukat do očí a já zase jemu. Hlasitě jsem polknul. Kakashi si sundal masku a já poprvé uviděl jeho tvář, ale jen malou chvilku, protože se ke mně Kakashi sklonil a začal mě líbat. Pravdu říct, ještě jsem se s nikým nelíbal, ale tohle bude určitě to nejlepší líbaní co jsem kdy zažil.
Rty jsem měl semknuté k sobě, ale když se Kakashi dostal rukou pod mé tričko a začal dráždit jednu z mích bradavek, zasténal jsem a on se dostal jazykem do mích úst. Prozkoumával je a vyzíval mě k tanci spletených jazyků. Po chvilce jsem se k němu nezkušeně přidal.
Kakashi pak přestal. Byl jsem trošku zmatený, ale když si mě vzal do náruče a rozběhl se se mnou pryč, bylo to už jasnější. Doběhl se mnou k jeho domu, do kterého skočil otevřeným oknem. Postavil mě na zem uprostřed jeho ložnice. Nevěděl jsem co mám dělat. Byl jsem zmatený. Kakashi je gay? A já taky, když se mi líbí líbání s klukem? Nebude to tím, že jsem se ještě s nikým jiným nelíbal, takže nevím jaké je to líbat se s dívkou?
Podíval jsem se na Kakashiho. Kakashi byl opřený o zeď u okna se zkříženýma rukama na hrudi a lehkým úsměvem na tváři.
Podíval jsem se na otevřené okno a pomyslel jsem na útěk, ale v tom už u mě byl Kakashi a stál přede mnou, tak abych nikam neutekl. Čte myšlenky?
"Sasuke..." zašeptal Kakashi. "Určitě jsi zmatený, že?" zeptal se. Přikývnul jsem. "Tak no, určitě ti došlo, že nejsem na holky. A..." odmlčel se a lehce mě políbil. "Miluji tě." šeptnul mi do ucha, až mi naskočila husí kůže. Nevěděl co mu na to mám říct. Měl jsem ho rád, to ano. Ale abych ho miloval? To nevím. Obejmul jsem ho. Byl jsem mu k hrudi. Kakashi mě začal hladit po zádech. Potom mě vzal do náruče a odnesl mě do jeho postele, kde si se mnou lehl. Začal mě znovu hladit po zádech a já usnul ani nevím jak.
Ráno jsem se probudil...na Kakashim! Byl jsem zmatený, ale pak se mi vybavila včerejší noc. Kakashi byl už vzhůru a obdařil mě svým zářivým úsměvem. Neodolal jsem a polbil ho.
"Miluji vás, sensei." zašeptal jsem a položil jsem si hlavu zpět na jeho hruď a spokojeně jsem oddychoval a poslouchal Kakashiho srdce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mizuki Michaelis Mizuki Michaelis | 26. dubna 2013 v 7:09 | Reagovat

(jenom upozornuji, že první kolo právě začalo http://someone-elseyeah.blog.cz/1304/soutez-o-nejlepsi-povidku-basen-ci-obrazek-1-kolo a achci se omluvit že tam není žádná Boys love, ale kámoška mě prosila at to tam nedám -.- jinak jako .. Yaoi je nejlepší :33)

2 Chika-chan Chika-chan | 26. dubna 2013 v 14:32 | Reagovat

[1]:

[1]: Jasné, díky za upozornění. Škoda! Bude pro mě obtížné napsat něco kde není Yaoi...Může tam být aspoň náznak? Pjosím! :D

3 Mizuki Michaelis Mizuki Michaelis | 28. dubna 2013 v 14:19 | Reagovat

[2]: Mohl být :3 xD

4 Misaki Misaki | 1. května 2013 v 15:02 | Reagovat

Hjoozně Kawaii :3 :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama