Květen 2013

Itachi & Sasuke : 1/2

14. května 2013 v 17:20 | Chika-chan |  ItaSasu
Buďte na mě hodní. x.x Je to moje první ItaSasu. Je to rozdělené na 2 části.;)

Chika-chan


Sasuke se neklidně ošíval v posteli. Bylo mu hrozné teplo. Vstal z postele a přešel k zavřenému oknu. Podíval se přes něj na oblohu. Byla posetá miliony hvězd a jedním zářivým měsícem, který byl zrovna v úplňku. Vzdychl si a dokořán otevřel ono okno a vykouknul z něj. Ovanul ho letní vánek. Zhluboka se nadechnul a podepřel si bradu dlaněmi a lokty si dal na parapet.
Poslouchal cvrkot cvrčků, který ho uklidňoval. Myšlenkami zabloudil ke svému staršímu bratrovi. Itachimu. Jak on ho nenáviděl. Každý den čím dál tím víc. Od té doby co se s ním viděl naposledy dost zesílil, takže se těšil kdy se s ním znovu setká a bude ho moci zabít. Teda alespoň se o to pokusit. Sasuke neměl v plánu ho zabít rychle. Chtěl ho mučit a poslouchat jeho nářek...Sasuke rychle zavrtěl hlavou. Nechtěl tuhle krásnou noc promarnit přemýšlením o Itachim. Chtěl se konečně vyspat. Odešel od okna a nechal ho otevřené a doufal, že již bude moci usnout. Zalezl si do postele a zařel oči. Pokusil se usnout, což se mu po chvilce podařilo. Měsíc vrhal svou záři přes otevřené okno na podlahu. Po chvilce se v té záři objevil stín. Stín mužské postavy, která klečela na parapetu okna a pozorovala spícího mladíka. Dovolila si jen pozorování nic víc. Ale touha vidět svého bratra zblízka byla silnější než postava. Byla silnější než...Itachi. Itachi se tiše jako kočka přemístil k posteli bratra. Teď se nad ním schýbal jako starostlivá matka. Zdálo se mu, že se Sasuke vůbec nezměnil. Dostal chuť dotknout se bratrovo rtů a tváří. Vůbec nevěděl proč. Natáhl své dlouhé, elegantní prty k tváři Sasukeho a přejel po ní, pak zamířil ke rtům, které celé jedním prstem přejel.
Itachi si uvědomil, že by se měl vrátit zpátky do sídla Akatsuki. Ale touha zůstat tu s bezbraným bratříčkem ho donutila k opaku. Rozhodl se, že tu se Sasukem zůstane a odejde až se Sasuke dozví pravdu. Posadil se na kraj postele a pohladil Sasukeho po vlasech. Ten se neklidně zavrtěl a následně otevřel oči. Prudce se posadil a první co uviděl byla velmi povědomá tvář. Tvář Itachiho.
Sasuke zalapal po dechu. Tohle bylo horší než jeho největší noční můra. Seděl na posteli jen v trenýrkách a bezbraný. Chtěl se zvednout a jít něco dělat, třeba jít pro katanu nebo udělat nějakou techniku, ale nic. Jen ztuhle seděl a upřeně Itachimu hleděl do očí. Ten mu pohled opětoval.
"C-Co tu děláš?" zeptal se Sasuke koktavě bratra po dlouhém tichu. Ten se usmál.
"Sedím." odpověděl jednotvárně, což Sasukeho dost vytočilo. Věděl, že takhle Itachi odpověděl schválně. To jakoby mu připomělo nenávist, kterou k bratrovi cítil. Vylétnul z postele a sáhnul pro katanu. Přiložil ji Itachimu k tepně na krku. Ten se jen usmíval.
"Malý, pošetilý bratříčku..." zašeptal mu Itachi do ucha. V tu chvíli Sasukemu došlo, že ten Itachi, kterému drží katanu u tepny je jen klon. Pravý Itachi stál těsně za ním. Sasuke na sucho polknul, když ucítil Itachiho ruce pod svým trčkem. Respektivě na jeho hrudi. Itachiho ruce začali bloudit po celém jeho těle.
"I-Itachi.." zakňučel mladší, když se Itachi dotknul jeho penisu přes lem trenýrek.
"Co?" zeptal se Itachi, jakoby nevěděl na co Sasuke naráží a zatahal za gumu trenýrek, které pak Sasukemu stáhnul až ke kolenům. Když si je chtěl Sasuke natáhnout do původního stavu, Itachi mu spacifikoval ruce.
"Buď hodný chlapeček a nech mě si hrát, ano?" zešeptal tahle osudová slova Itachi se zvrhlým úsměvem na tváři.
Doslova hodil Sasukeho na postel a začal ho líbat. Sasuke ho od sebe chtěl odtrhnout, ale Itachi mu držel ruce nad hlavou. Začal se jazykem dobývat do úst mladšího, ale bez vysledku. Sasuke je měl pěvně semknuté. Pustil jednu Sasukeho ruku a volnou rukou zajel pod jeho tričko. Když našel to co hledal, tedy bradavku, začal ji třít mezi palcem a ukazováčkem až se Sasukemu z úst vydraly steny. Toho Itachi využil a vklouznul Sasukemu jazykem do úst. Prozkoumával je, dráždil a vybízel Sasukeho ke spolupráci, bezvýsledně. Itachiho nebavil sex, který byl vlastně jen jednostranný. Odtáhnul se od Sasukeho a vzdychnul si. Sasuke zrychleně oddechoval. Itachi přemýšlel nad tím, že kdyby řekl pravdu o tom masakru, který udělal, možná by ho už nechtěl zabít a mohl by ho začít mít rád nebo i něco víc.
"Sasuke..." zašeptal Itachi aby upoutal jeho pozornost. Když na něj Sasuke upřel svůj zmatený pohled spustil.
"Víš jak jsem říkal, že jsem "celý" Uchiha klan vyvraždil jen kvůli tomu abych změřil svoje síly?" optal se hovorovou otázkou. "Lhal jsem." dodal. Sasuke zalapal po dechu. "Lhal?!" vyjekl. "Tak...tedy...chci znát tvůj pravý důvod!" vykřikl Sasuke potom co Itachi přikývnul na jeho otázku. Itachi si odkašlal. "Tak, no, starší mě o to požádali. Uchiha klan prý chystal něčo špatného, snad by vyvolal i válku Ninjů. A ty víš že já nemám rád války a taky víš koik by v té válce padlo lidí? Bylo to nejlepší řešení." dopověděl Itachi a Sasuke ztuhl. Celý jeho život žil ve lži, že jeho bratr je bezcitná stvůra.
"Nenávidíš mě?" zeptal se Itachi po chvilce ticha. Sasuke neodpovídal. Ita se mu podíval do očí, které byly plné zmatku.
Pohladil ho po tváři a zaptal se ho znovu, ale o něco tišeji. Sasuke usilovně přemýšlel nad odpovědí, ale to Itachi nevěděl. Políbil Sasukeho.

Smečka - 3. kapitola

8. května 2013 v 23:19 | Chika-chan |  Smečka
Užijte si a prosím komenty! :3

Ryuu

Probudím se na zemi. Okolo mě jsou v kruhu rozestaveny svíčky. Posadím se, ale hned na to zase ležím na studené zemi, donutí mě k tomu palčivá bolest, která "přichází" od zadní části mého těla. Cítím jak mi něco teče po stehnu, lýtku a následně odkapává na zem. Zděšeně na tu tekutiny sáhnu a a ruku si dám před obličej. Ta tekutina je krev. Zděšeně zatajím dech. Pomalu mi začne docházet, co se stalo. Byl jsem znásilněný! A ještě k tomu při nějakém rituálu.
Uslyším odemykání dveří a následně jejich zaskřípání. Do místnosti vejde vysoký chlap s červenými vlasy a zelenými oči. Na sobě má černé, uplné triko a černé jeany. Dojde ke mně a klekne si. Instinktivě se přikrčím a zavřu oči když ke mně natáhne ruku, v očekávání že mě uhodí. Ale to se nestalo. Místo uhození přišlo pohlazení. Dlouhé a příjemné pohlazení po mích černých vlasech. Pomalu otevřu oči. Ten chlap se usmívá.
"K-Kdo jste?" vykoktám ze sebe. Muž si mě přitáhne do náruče. Vyjeknu, nečekal jsem to. "Jmenuji se Daisuki a jsem tvůj strážce." odpoví mi zatím co vycházíme z té tmavé místnosti. Procházíme jakýmsi tunelem, pak vyjdeme schody, Daisuki otevře dveře a objevíme se v normálním domě. Dřív než vejdeme do obývacího pokoje, uvidím mého bratra a Rikua jak vychází schody do druhého patra domu. Co ty tu sakra dělají?
Daisuki mě položí do křesla já syknu bolestí a Daisuki začne chodit sem a tam. Já ho jen udiveně pozoruji a stále jsem vyjukaný z toho co mi řekl. Z toho že je můj strážce. Moc jsem ty jeho slova nepobral, ale tak nějak cítím že to změní můj život.
"Strážce?" optám se jednotvárně a tiše jako kdybych čekal, že se na mě rozlobí. Daisuki se zastaví v půli kroku a upřeně se na mě zahledí. Polknu. Daisuki vzdychne.
"Jsem tvůj strážce, protože když jsem tě "znásilnil, tak......-" Daisuki nedopoví větu, protože já jsem vykřikl : "Cože?! To jsi byl ty?"
"Byl.." přitaká Daisuki s ledovým klidem, až mě zamrazí. Znovu polknu. Tentokrát dost hlasitě. Mám chuť se teď na něj rozkřičet, ale nic. Jen nehnutě sedím. Mám na jazyku všelijaká sprostá slova, ale zase nic. Určitě jde vidět můj nepokoj v hlavě.
"Už ,můžu pokračovat?" optá se mě a zvedne jedn obočí. Přikývnu.
"Když jsem tě znásilnil, tak si se začal měnit. Budeš měnič. A já jako tvůj strážce tě budu muset ochraňovat před lidmi a stvořeními co tě chtějí mít pro sebe, chápeš?" vysvětlí mi. Kývnu i když jsem to slovo měnič moc nepobral.
"To jako...že se budu..měnit...v.....kočku?" Kočka byla jediné zvíře, které mě v té době napadlo. Daisuki se začal smát.
"Ne, v kočku ne. Ve vlka, Ryuu, ve vlka." odpoví mi Daisuki se smíchem. Je tak hezký, když se usmívá, vlastně on je hezký i tak, ale to bych nahlas nikdy neřekl. Začnu si ho představovat bez trička.
Z mého zasnění mě vytrhne hlas, který patří Daisukimu a je nebezpečně blízko. Hned vedle mého ucha.
"Nad čím jsi přemýšlel, že jsi nevnímal?" zeptá se mě. Začnu se červenat. Tomu jako mám říct, že jsem si ho představoval nahého do půl těla? Určitě ne...
Od odpovědi mě zachrání můj bratr, který teď vešel do pokoje společně s Rikuem, který ho drží kolem pasu. Vytřeštím na ně oči...
"Co vy dva tady?! A co vůbec...proč tě..drží..to ne!" zaječím když mi to dojde. To nemůže být pravda...můj bratr chodí s Rikuem!

Daisuki

Srdce anděla a touha démona 2.Kapitola

5. května 2013 v 17:13 | Hachiko |  Srdce anděla a touha démona
Kapitola pro Chiku a Byu :33

Smečka - 2. kapitola

5. května 2013 v 17:09 | Chika-chan |  Smečka
Tak jak jsem řekla, ještě dnes tu je další kapča. Tak si ji užijte a prosím komentíky. :3
Chika-chan
Riku :3 Že je sexy? :D

Srdce anděla a touha démona 1.Kapitola

5. května 2013 v 12:33 | Hachiko |  Srdce anděla a touha démona
Tohle je Hachina první kapitolovka tak mějte strpení xDDDD
Kapitola je věnována Chike za to ,že mi vnukla inspiraci :3333
neio

Smečka - 1.kapitola

5. května 2013 v 11:53 | Chika-chan |  Smečka
Ták, políbila mě múza tak vám sem přináším nový cyklus. Určitě je pro milovníky vlků a těch co mají v příběhu rádi více párů a fantasy. :3 Tahle kapitola je jen takový úvod;) Ještě dnes přidám 2. kapču, tak sem jukněte ;)
Prosím o komentíky :3
Chika-chan
Ryuu a Akeno

Anděl - Poslední kapitola

2. května 2013 v 19:41 | Chika-chan |  Anděl
Poslední kapitola!!!