Give me your hand - 2.část

15. června 2013 v 21:24 | Chika-chan & Nikä |  Give me your hand

Ještě dnes je tu pokračování:) Trochu se to rozjelo..Hlavně ten konec.
Chika-chan

Ita

Šel jsem cestou, která byla plná listí. Vítr si pohrával s mými vlasy a já přemýšlel co s ním. Brzy jsem došel ke svému sídlu, otevřel sem bránu a šel dál. Došel jsem k tmavě hnědým dveřím, také jsem je otevřel a vešel dovnitř. Vystoupal jsem po schodech do druhého patra, kde jsem měl ložnici. Vešel jsem do ní a položil ho do měkkých peřin. Rychle jsem se dostal do koupelny, kde jsem měl potřebné věci k jeho stabilizaci.
Sundal jsem mu oblečení nasáklé krví. Obvázal jsem mu obvazem hlubší rány a namočeným ručníkem otřel krev. Víc jsem pro něj nemohl udělat.
I když byl v tak zuboženém stavu, vypadal nádherně. Pohladil jsem ho po bledé tváři a sedl si na kraj postele. Pozoroval jsem ho. Chvílemi jsem myslel, že usnu, ale nakonec jsem vstal a šel do kuchyně.
Uvařil jsem si knedlíčky a pak je propíchl špejlí. Už stačilo na to dát jen sirup, ale ten jsem již neměl a tak jsem to začal jíst suché.
Pak jsem vyšel schody zase nahoru, on už neležel v posteli, ale stál přímo přede mnou. Ještě omámený od toho pádu.
,,Kde to....jako jsem?" Zeptá se mně ještě chraplavým hlasem.

Saso

Chlápek opustil svoje dango a podepřel mě. ,,Co to děláš?" okřiknu ho
,,Tak zaprvé spadl jsi ze svahu a máš dost vážná zranění a za druhé jdi zpátky do té postele!"
,,Ne! Chci jít pryč." Vzpíral jsem se mu.
,,A víš co? Lezeš mi na nervy." Řekl a vzal mně do své náruče. ,,Pusť!" křičel jsem, ale on mně položil zpátky na postel. Já zase vylezl a běžel jsem, teda spíše jsem se belhal po schodech dolů. On si pro něco šel a pak přišel s provazem. ,,Co s tím chceš jako dělat?!" Zeptal jsem se ho a jen těžko jsem ve svém hlasu skrýval strach z nadcházejícího.
,,Neumíš ležet, tak tě k té posteli přivážu!" Dořekl to a zase mně vzal do náruče a šel nahoru.
Položil mne a potom mi provazem svázal ruce k sobě. Zbylý kus provazu přivázal k "hlavě" postele. Nohy mi Jashinudík nechal rozvázané, takže když se vedle mne posadil, skopl jsem ho. Lezl mi na nervy. Neznal jsem horšího chlápka nežli jeho.
,,Zachránil jsem ti život a tohle má být vděk?!" zaječel. Přikrčil jsem se.
,,A teď spi, nebo mně vážně naštveš." Zavrčel tiše a opustil místnost. Jsem sám. Zase.

Ita

Posadím se na pohovku v obývacím pokoji. Natáhnu se pro knihu, kterou jsem rozečtenou nechal na stole. Začtu se a po chvíli vnímám jen text, nic víc. Ani čas, zapomenu i na zrzka přivázaného v mé posteli. Ani nevím jak, usnul jsem. Spánek přišel nečekaně.
Probudil jsem se asi po dvou hodinách. Celý unavený jsem se jen z donucení vyškrábal nahoru do pokoje kde byl zrzek.
Přistoupil jsem k posteli. On tam spal. Bylo mi ho celkem líto, spal v nepohodlné pozici když měl ty ruce svázané. Povzdechl jsem si a začal mu rozvazovat ruce. Všiml jsem si, že na zápěstích má od toho provazu modřiny. Skousl jsem si ret, cítil jsem se provinile.
Vydal jsem se dolů do koupelny, cestou jsem ze sebe sundaval oblečení. Když jsem došel do koupelny byl jsem již celý nahý. Vlezl jsem si do sprchy, to jediné jsem teď potřeboval. Nastavil jsem proud vody na příjemně teplý a stoupl si pod něj. Uvolnil jsem své vlasy z ohonu. Cítil jsem jak se každý sval v mém těle uvolňuje. Sáhl jsem po sprchovém gelu s vůní višní a začal jsem se mydlit. Když jsem to dokončil, koukl jsem se po šamponu, ale ten tady nebyl. Nechal jsem ho položený na umyvadle. Lehce jsem pootevřel jezdící dveře sprchy a jen tak pohmatu jsem se ho vydal hledat. Ale místo hledaného šamponu jsem nalezl něco jiného. Bylo to hebké, dlouhé a malé.
Byla to ruka, která se při mém dotyku rychle stáhla. Patřila samozřejmě zrzkovi.
Natáhl jsem se pro ručník, obmotal jsem si ho kolem pasu a vyšel ze sprchy. Zrzek se stáhl na práh koupelny. Po hrudi mi stékaly kapičky vody, které odkapávaly z vlasů. ,,Potřebuješ něco?" zeptám se ho s otazníky v očích.
,,N-ne." Vykoktá ze sebe zrzek s pohledem na mojí odhalenou hruď. Tenhle kluk se nezdá. Musím se nad tím v duchu pousmát. ,,Vážně?" ujistím se. Přikývne. ,,Tak proč si sem šel?" neubráním se otázce.
,,P-Potřeboval...jsem na...toaletu." dostal ze sebe s obtížemi. Je roztomilý. ,,Tak ta je o dveře dál." mrkl jsem na něj. Otočil se k odchodu. ,,Hej!" upozornil jsem. ,, Až půjdeš z toalety přijď sem." Na nic nečekal a odešel.

Saso

Do koupelny se vrátím strachy bez sebe z předcházejícího. Co po mně asi bude chtít? Toť otázka.
,,No?" Optal jsem se a hlasitě jsem polkl.
,,Pojď blíž." Řekl chlápek který byl znovu ve sprše. Neměl na sobě ani jeden kousek oblečení, mohl jsem vidět...jeho obrovskou chloubu. Copak se nestydí?
Poslušně jsem přešel co nejblíže ke sprše a hned na to....mne ten chlápek stáhl k sobě do sprchy!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sharutoka Sharutoka | 15. června 2013 v 21:45 | Reagovat

mnoo..
Nechci nějak extra rejpat, ale rozumim tomu dobře, že ten kluk páchá sebevraždu skokem ze svahu, cestou se měl tříštit o šutry, praštil se do hlavy, omdlel, málem umírá..
Druhej týpek ho našel a místo aby ho hodil do nemocnice, tak ho obvázal, umyl a svázal v posteli..? xDD

2 Chika Chika | 15. června 2013 v 21:49 | Reagovat

[1]:
Byla skoro noc, tak co myslíš?

3 Sharutoka Sharutoka | 15. června 2013 v 21:51 | Reagovat

Záchranka / pohotovost, to myslim.

4 Chika Chika | 15. června 2013 v 22:04 | Reagovat

[3]:
Povrchová zranění, možná pár zlomenin, které překousne. Kvůli tomu netřeba nikoho volat...
Nebudu to řešit.

5 Liwí ká Liwí ká | 15. června 2013 v 22:11 | Reagovat

Dobre .... tak teraz nezaspííím:D aaaaaaaaa i wanna .. dalej. čííítať.. pleasseeee ^-^

6 Sharutoka Sharutoka | 15. června 2013 v 22:16 | Reagovat

[4]: Jenom se snažim poukázat na tu nelogičnost, toť vše :)) Jestli jsi měla někdy něco zlomenýho, nebo otřes mozku, tak mi věř, že bys to jen tak nepřešla.. :)

7 Chika Chika | 15. června 2013 v 22:18 | Reagovat

Měla jsem ho dvakrát a mé fantazii se meze nekladou.

8 Sharutoka Sharutoka | 15. června 2013 v 22:23 | Reagovat

[7]: jo, to koukam... :D :D

9 Yukiš Yukiš | 17. června 2013 v 14:52 | Reagovat

Wáu :D Sakra...Moc se těším na pokračování :D

10 TopH TopH | 20. června 2013 v 18:36 | Reagovat

*TopH: Taky nechci být nějak chytrý nebo tak, ale hrozně často se ti tam opakují slova.... Hlavně "Jsem" u Itachiho...Když si to po sobě přečteš,uvidíš,že je to divné XD Jinak taky souhlasím s Sharutokou = mít "pár zlomenin" a "povrchních zranění", tak na Itu ječím, ať mě odveze do nemocnice, že jinak ho "zabiju" XDD No ale až na tyhle detaily to celkem ujde XD (Body na víc uděleny za to, že někdo Ó mocného Uchihu  poslal do hajzlu - alespoň jednou xD ) *

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama