Last Worlds - 1. kapitola

31. července 2013 v 16:38 | Nikä |  Last Worlds
http://www.imagehosting.cz/images/lastworlds.bmpMám tu pro vás novou povídku, snad se vám bude líbit. (;
Postupně se to bude vyvíjet v yaoi...
Prosím komentáře nebo alespoň hodnocení.

Nikä,,Nech ho, prosím vezmi si raději mě, ale jeho nech! Je to můj mladší bráška a tak zabij mě!" Se slzami v očích se blonďatý chlapec díval na démona s maskou a žalostně prosil. Jeho mladšímu bráškovi je teprve 8 let a už má zemřít? Nemohl to dopustit a proto chtěl aby si démon vzal jeho duši než-li bratrovu. Stále prosil, slzy se střídali s krví a někde se i mísili. Jedno oko brečelo i za to druhé i přesto, že o něj přišel místo toho mu ze zavřeného důlku stékal pramínek krve a vedle něho se objevil další a ty kapičky krve střídavě dopadaly na zem. Démon na něho zíral přes svou bílou masku s ozdobením malé rudé vlnky na levé straně. Mladší bráška chtěl upláchnout, ale nemohl přišel o svou nohu, krev se mu vsákla do oblečení nemohl tedy utéct neboť byl moc těžký, ale ani se plazit bolest mu vystřelovala do hlavy a vlastně do všech koutů těla. Naříkal, starší bratr se pohnout také nemohl neboť démon ho držel svým pohledem. Mladší bráška už tolik nenaříkal, umíral. Ztratil moc krve už ani neotevřel oči a po posledním nádechu řekl jen tiché ,,Sbohem.......bráško."

,,Edwarde?!" Začal šťouchat do naříkající ho a potícího se bratra. ,,Edwarde?!" Pokusil se znovu o to ho probudit. Nakonec Ed se prudce vyhoupl do sedu a ztěžka dýchal, panenky měl maličké a skoro utopené v těch jeho azurových očí.
,,Je - Je všechno v pořádku?" Sklonil se aby viděl Edovi do obličeje a ruce dal tak aby se opíral o svá kolena. Starší bráška se uklidnil a zhluboka se nadechl.
,,To nic Eriku byl to jenom sen." Usmíval se aby mladšího utěšil, samozřejmě je falešný.
,,Ale ty si naříkal, převaloval se a potil se. Co to bylo za ten sen?" Nepřestával se vyptávat a dělat si starosti Erik, musí v sobě teď potlačovat i ty slzy co se chtěli sklouznout po jeho tváři až na zem.
,,Je to v pohodě, kdyby to bylo nějak otřesné řekl bych ti to, neboj se." Musel zalhat, protože jinak by si dělal stále větší starosti a nakonec by svému smutku podlehl.
,,Ale, ale. Tys mi ještě nikdy nic neřekl o svých snech! Vždycky si říkal: "Když to bude otřesné, řekl bych ti to." ale ty sny se očividně zhoršují a ty mi nejsi schopen nic říct, připadám si mladší brácha na nic." Narovnal se a nemohl udržet své slzy a nechal je volně se kutálet i klouzat po jeho tváři. Starší odkryl deku a přistoupil k Ericovi téměř na políbení, ale místo toho ho objal. Mladšímu se jeho rozšířené zorničky zase stáhli a stál tam jako socha byl zaskočen tím jak ho Edward objal.
Ed se od něho trošičku odtáhl a dal mu ruku na rameno. Druhou rukou mu dal na tvář a palcem setřel slzu která už byla poslední.
,,Všechno bude dobrý Eriku, si nejlepší bráška jaký ho si člověk může přát. Mám tě opravdu moc rád a nikdy si na nic nebyl, nejsi a nebudeš." Pousmál se pro jeho oči a ukazoval mu svou lásku k němu. ,,Mám tě rád než cokoliv jiného na světě." Dal ruce z jeho těla pryč a dal si je podél těla.
,,Bráško." Sklopil svůj pohled a pak pokračoval: ,,Ty si má představa o tom jak vypadá bůh." Při této větě kterou vyslovil se mu zase zadíval do těch jeho okouzlujících očí. Edward se strnule také díval do jeho očí, protože tohle ho vyvedlo z míry. On a bůh?
,,Eriku, děkuji ti." Zatnul pěst a po tváři mu stékala slza snažil se ji zakrýt tím, že pohled věnoval černému stropu. Mladší bráška se usmál a podíval na budík na kterém svítí červené digitální hodiny na kterých už označovalo 03:00 ráno.
,,Ede měl by sis ještě jít lehnout." Přerušil trapné ticho Erik. Starší bratr se zas podíval vpřed a slza mu už uschla na tváři.
,,Já už neusnu, ale ty bys měl jít do postele přeci jenom ti je 8." Použít věk svého bratra je pro Eda skvělý tah. Jenže Erik je taky velmi tvrdohlavý a tak se Edward dočkal jen vrtění hlavou. Povzdychl si.
,,Tak já tě nechám se převléct a udělám to samé abychom mohli naskočit do vlaku." Mladší bratr se otočil na patách a otevíral dveře k odchodu. Ed se obrátil zády k němu a sundaval své tílko a nahradil ho černým tričkem s dlouhým rukávem které následně zahalil do tmavě šedého pláště. Spací bílé kalhoty vyměnil zase za černé džíny. Stačilo jenom si svázat blond vlasy do volného copu a mohl odejít ze svého pokoje. Otevřel dveře a potom až přešel práh je následně zase zavřel a zamkl. Pak šel hnedka k vedlejším dveřím a zaťukal. ,,Eriku? Už si oblečený?" Promluvil za hnědými dveřmi s bronzovým číslem 28.
,,Jo, ale ještě chvíli počkej." Poslední co Erik dělá je to, že si také svazoval své havraní vlasy do culíku. Pak už jen zopakoval přesně to co Edward a z prvního patra se přemístili do přízemí a odevzdávali klíčky od pokojů na recepci.
Vyšli z hotelu na ulici a zamířili si to na nádraží. Slunce sice ještě nevycházelo, ale světlo lamp ozařovalo cesty kterými se bráchové procházeli. Už se nacházeli skoro na nádraží stačilo jen přejít silnici kde nebyl žádný přechod a ani to světlo z lamp. Rychle tedy přešli přes silnici a šli do hlavní budovy tam si sedli a vyčkávali na vlak. Brzy se ozvalo hlášení: ,,Vlak - příjezd 04:00 Ruch Yljah - odjezd 04:15 Melraz." Bráchové se na sebe podívali a kývli. Vstali a zamířili si to k nástupišti.
,,Bráško?" Oslovil ho Erik, ale přitom se nepřestával dívat před sebe.
,,Hm?" Podívá se na mladšího brášku.
,,Myslíš, že Daniel bude doma?"
,,S Danielem jsme si hodně blízcí a myslím si, že nezapoměl na své milující přátelé." Pousmál se na něho povzbudivě. Erik na to jen kývl a už chtěl být u Dana doma. Byl jim velmi blízký a pro Edwarda obzvlášť.
Oba chlapci už uslyšeli pískání vlaku který právě přijížděl. Ještě naposledy se ohlédli po městě Ruch Yljah a pak už nastupovali do vagónu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 B.S. B.S. | 31. července 2013 v 17:20 | Reagovat

Pěkná povídka ;)

2 Chika-chan Chika-chan | 1. srpna 2013 v 0:06 | Reagovat

Těším se na pokračování, nee-chan.

3 EmoLadynka EmoLadynka | E-mail | 11. srpna 2013 v 21:33 | Reagovat

Hezký

4 Teri-chan Teri-chan | 17. září 2013 v 22:28 | Reagovat

Sugoi (:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama